Išvyka į Naisius

Gražus auksinis ruduo išviliojo  Drąsučių mokyklos 4-8 klasių mokinių būrį į Naisius. Čia aplankėme žirgyną. Kokius nuostabius jausmus patyrėme glostydami žirgų galvas, o to jie labai nori. Nustebome, kad žirgas Altas yra  dalyvavęs daugelyje konkursų ir pelnęs daug apdovanojimų.

Po apsilankymo žirgyne buvome pakvieti žiūrėti Naisių vasaros teatro spektaklį „Avinėlio kelionė“. Buvo nepaprasta, nekasdieniška, dar mums nematyta. Tai buvo šešėlių  spektaklis. Po spektaklio susitikome su Naisių vasaros teatro mecenatu Ramūnu Karbauskiu. Jis trumpai papasakojo apie save, savo sumanymus ir pakvietė ateiti prie Alkos kalno, kur vyksta „Naisių vasaros“ penktojo sezono  Jurgos pagoniškų vestuvių filmavimas. Dabar turėsime, kad ir menką supratimą apie filmo kūrimą. Malonu buvo matyti jau iš filmo pažįstamus  aktorius.

Gidė Irma labai nuoširdžiai vedė pažintinę ekskursiją po skulptūrų parką.

Grįždami namo dar ilgai dalijomės patirtais įspūdžiais. Pastebėjome, kad Naisių kaimas labai tvarkingas, švarus, daug erdvės ir poilsio vietų. Kaip norėtųsi, kad mūsų gyvenamieji kaimai bent kiek panašėtų į Naisius, kad daugiau atsirastų tokių žmonių kaip Ramūnas Karbauskis, kuriam rūpi kaimas, kaimo kultūra, kaimo mokykla.