PROJEKTAS „MOLIŪGO KELIAS“

TARPTAUTINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PROJEKTAS „MOLIŪGO KELIAS“

Projekto partneriai - Kinderhaus Wirbelwind Kirchstraße 49 A 02829 Markersdorf1
Tarptautinio projekto trukmė – nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki 2019 m. lapkričio 8 d.

Tarptautinis projektas "Moliūgo kelias" pasiekė paskutinę stotelę. Vaikai kartu su auklėtojomis ir tėveliais turėjo išskaptuoti moliūgus ir papuošti lauko erdvę. Labai džiaugiamės, nes ne tik vaikams, bet ir tėveliams labai patiko ši veikla. Dėkojame auklėtojoms, kurios ne tik pasidalijo Danijos vaizdais, bet iš pagamino nuostabų tortą iš moliūgų. Išradingumui ribų nėra. Dar kartą įsitikinome, kad moliūgas - daržo karalius.

• vokieciai

Labai smagu stebėti jau užaugusius moliūgus, bet šį kartą norime pasidžiaugti vaikų ir mokytojų kūrybiškumu. Šiame etape reikėjo sukurti kūrybinį darbelį „Moliūgas – daržo karalius“. Darbai galėjo būti atlikti įvairia technika, individualūs arba atliekami visos grupės. Kviečiame ir jus pasidžiaugti nuostabiais darbeliais.

• vokieciai

• Anykiai
  • Drsuiai
  • Kurnai
  • Kvdarna
  • Pavitinis
  • Vokieiai

Labai džiaugiamės, kad tarptautinis projektas "Moliūgo kelias" lekia sparčiu žingsniu pirmyn. Mūsų partneriai iš Vokietijos pasodino ne tik moliūgą, bet ir lietuviškas gėlytes, kad galėtų labiau pažinti Lietuvą. Lauksime rudens, kad kuo greičiau pamatytume kaip auga mūsų gražieji moliūgai.

• Vokieciai