Šūkiai ir dainos skambėjo Drąsučių gatvelėse

Rugsėjo 27 d. beužmiegantį žiemos miegu Drąsučių kaimą sudrebino Drąsučių mokyklos mokiniai. 5-10 klasių moksleiviai, lydimi mokyklos direktorės Danutės Petkienės, pavaduotojos Liudos Bakanauskienės ir klasių auklėtojų, išsiruošė į triukšmingą žygį. Žygis organizuotas įgyvendinant sveikatinimo projektą „Judėk. Bendrauk. Gyvenk.“

Eidami vaikai dainavo dainas, skandavo šūkius, kuriais ragino žmones gyventi sveikai. Sveiko gyvenimo būdo propagavimas atsispindėjo ir mokinių paruoštuose plakatuose, plevėsuojančiose vėliavose. Kaimo gyventojai eiseną pasitiko labai įvairiai - kai kurie atrodė šiek tiek nustebę, kiti truputį išsigandę, o treti šiltai šypsodamiesi stovėjo prie savo kiemo vartų ir mojavo praeinančiam vaikų būriui.

Pasivaikščioję Drąsučių gyvenvietės gatvelėmis, būdami puikios nuotaikos, žygeiviai grįžo į mokyklos kiemą. Čia vieni suskubo nešti malkas ir krauti laužą, o kiti žaidė įvairius judriuosius žaidimus. Vėliau draugiškai sustoję apie besikūrenančią ugnį gėrėme mėtų arbatą, užkandžiavome.
Toks renginys sudarė sąlygas pabūti kartu mokytojams ir mokiniams, geriau pažinti vieniems kitus. Mokiniai įsitikino, kad vaikščiojimas, judrūs žaidimai yra ne tik įdomi veikla, bet ir naudinga jų sveikatai.

Mokinė Guoda Lapinskaitė