Europos kalbų diena mokykloje

Rugsėjo 26 dieną, kaip ir daugumoje šalies mokyklų, Šiaulių r. Drąsučių mokykloje buvo minima Europos kalbų diena.

Visi 5-10 klasių mokiniai pasirinko ir plakate pristatė įvairias Europos šalis. Penktokai iš popieriaus iškirpo ir įvairiais prancūziškais žodžiais bei Prancūzijos vėliava papuošė šalies simbolį-Eifelio bokštą. Šeštokai pasidomėjo Norvegijos šalimi: pristatė įdomiausius faktus, priklijavo gamtovaizdžio nuotraukų, užrašė norvegiškų žodžių. Septintokai, tikriausiai pasiilgę vasaros šilumos, pristatė saulėtąją Ispaniją.

Iš popieriaus iškirpę plačiakraštę skrybėlę, joje sutalpino gausybę faktų apie šalį, nupiešė jos vėliavą, užrašė ispaniškus žodžius. Aštuntokai nepatingėjo popieriaus lape „išraityti“ Italijos žemėlapį ir užrašyti daug itališkų posakių. Ną o dešimtokai, tikriausiai laukiantys žiemos ir Šv. Kalėdų, „nukeliavo“ į šaltąją Suomiją.

Šiaulių r. Drąsučių mokyklos mokiniai pasidomėjo įvairiomis užsienio šalimis ir jų kalbomis, o jų darbai papuošė mokyklą.

Anglų kalbos mokytoja Sigita Puzinienė