Respublikinis informacinių technologijų konkursas BEBRAS

Kasmet vyksta respublikinis informacinių technologijų konkursas BEBRAS. Šiemet BEBRUI sukanka 10 metų! Mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja jau ne pirmi metai, jiems labai patinka, kasmet prisijungia naujų bebriukų.

Bebrai Senjorai (11-12 kl.)  - atliko užduotis lapkričio 11 d. Jų dalyvavo - 3671.
          Juniorai (9-10 kl.)   – lapkričio 12 d. Dalyvavo - 6490 juniorai.
          Kadetai (7-8 kl.)      - lapkričio 13 d. Dalyvavo – 6550 kadetai.
          Benjaminai (5-6 kl.) - lapkričio 14 d. Dalyvavo 7022 benjaminai.
          Mažyliai (3-4 kl.)      - lapkričio 19 d. Dalyvavo 2176 mažyliai.

Mūsų mokyklai atstovavo šie bebriukai:

Juniorai (9 – 10 kl.)      – Rinaldas Daujotas.
Kadetai (7 – 8 kl.)        – Kristina Liaušaitė, Neringa Bujaitė..
Benjaminai (5 – 6 kl.)   – Gediminas Aukščionis, Justas Stravinskas, Donatas Glodenis.
Mažyliai (3 – 4 kl.)        – Andrėja Jonušaitė, Emilija Antanavičiūtė, Lukas Mikalauskas.

Tarp 50 geriausiųjų dalyvavusių bebriukų respublikoje savo amžiaus grupėje nepavyko patekti nei vienam mūsų  bebriukui, tačiau tarp 30 geriausiųjų Šiaulių rajono mokyklų dalyvavusių bebriukų laimėtojų – nemažai.

Tarp 30 geriausių Šiaulių rajono mokyklų Benjaminų (5 klasė) geriausiai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai:

11 vieta – Gediminas Aukščionis
                13 vieta – Justas Stravinskas

Tarp 30 geriausių Šiaulių rajono mokyklų Benjaminų (6 klasė) geriausiai pasirodė mūsų mokyklos mokinys:
                  5 vieta – Donatas Glodenis

Tarp 30 geriausių Šiaulių rajono mokyklų Kadetų (8 klasė) geriausiai pasirodė mūsų mokyklos mokinė:
                18 vieta – Neringa Bujaitė

Tarp 30 geriausių Šiaulių rajono mokyklų Juniorų (10 klasė) geriausiai pasirodė mūsų mokyklos mokinys:
                19 vieta – Rinaldas Daujotas

Tarp 30 geriausių Šiaulių rajono mokyklų Mažylių (4 klasė) geriausiai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai:

4 vieta – Lukas Mikalauskas
                  5 vieta -  Andrėja Jonušaitė