Virtuali jaunimo kūrybinių darbų paroda „Ir tu gali to išmokti“

Kuršėnų politechnikos mokyklos bendruomenė glaudžiai bendradarbiauja su Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo kultūros renginių organizatore Inga Jonuškiene. I. Jonuškienė mūsų mokykloje lankėsi ne vieną kartą. Veikli moteris visada turi unikalių ir išskirtinių pasiūlymų ne tik mokytojams, bet ir mokiniams. Bendradarbiaujant gimė ne viena unikali veikla: edukacijos Drąsučių bendruomenei, konkursai ir parodos, draugystės vakarai. Šį kartą paskatinti veiklios organizatorės, mes, Kuršėnų politechnikos mokyklos bendruomenė, pristatome virtualią mūsų mokyklos mokinių kūrybinių darbų parodą.

Žvilgtelėkite, pasimėgaukite jaunųjų kūrėjų darbais.

Susidomėjote? Norite ir jūs kurti tokius kūrinius? Užsukite pas mus į svečius, papasakosime ką siūlome ir parodysime ką turime. Mūsų mokyklos durys atviros visiems!

Gautas sutikimas viešinti. Virtualios parodos muzikinis takelis „Ambient muzic. Euphopric“.

Inga Viršilienė
Profesinio mokymo sk. vedėja