EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS ŽALIŪKIŲ MALŪNE „KŪČIUKŲ KEPIMAS“

Gruodžio 14 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Žaliūkių malūnininko sodyboje „Kūčiukų kepimas“.
Sakoma, jog duonos skonis – tai gyvenimo skonis. Vaikus pasigaminti ir išsikepti kūčiukų pakvietė šventiškai nusiteikusi gaspadinė.

Susėdę prie karščiu alsuojančios krosnies, mažieji kepėjai išgirdo pasakojimą apie Kūčių ir Kalėdų švenčių tradicijas, papročius ir burtus, kiekvienas išmoko pasigaminti kūčiukų iš gaspadinės paruoštos tešlos. Mus aplankė ir senelis Kalėda su žaidimais ir dovanėlėmis. Pabuvę su seneliu, grįžome ragauti šiltų, labai gardžių, ką tik iš krosnies ištrauktų kūčiukų.