Kelionė į Naisius

Birželio 21-22 dienomis Drąsučių mokyklos 5–10 klasių mokiniai keliavo į Naisius. Jų vietiniame Kultūros centre laukė edukacija – pažintis su odininko profesija ir puiki proga išbandyti, kaip gaminami odos papuošalai. Sužinojome apie odos ypatybes, kokybę, rūšis.

Kadangi mokomės rūpintis ne tik savimi, bet ir kitais, pirmiausia kūrėme apyrankę draugui iš kairės. Papuošę greta sėdėjusį draugą, ėmėmės apyrankės sau. Visi dirbo susidomėję, todėl netrukus turėjo po 2 apyrankes – vieną, gautą iš draugo, o kitą jau savo gamintą.

Po edukacijos dar pasivaikščiojome Naisiuose, komandomis dalyvavome orientaciniame žaidime. Vyresniesiems sekėsi lengvai, net pasiskundė, kad trasa esanti pernelyg paprasta, bet juk ne į mūšį išsirengėme, o pramogauti – kam tie sunkumai?

Smagu buvo užbaigti mokslo metus ekskursijomis.