Virtuali kūrybinių darbų paroda „Sniego senio pokštai“

Sausio trečiasis sekmadienis – tai Pasaulinė sniego diena. Ta proga įvairiose pasaulio šalyse rengiama šventė, kurioje kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis, prisiminti žiemos žaidimus. Diena paskelbta tarptautinės slidinėjimo federacijos iniciatyva. Svarbiausias tikslas šią dieną – vieninga proga žiemą išeiti į lauką. Kiekvienas raginamas šią dieną praleisti aktyviai, žiemiškai, šventiškai, linksmoje draugijoje – lauke. Šiais metais esant tokiai situacijai vaikai kartu su tėveliais buvo raginami kurti sniego senius besmegenius.

Virtualioje parodoje dalyvauja: Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos mokiniai, Šiaulių r. Kuršėnų l/d „Eglutė” Smalsučių grupė, Šiaulių r. Kuršėnų l/d „Nykštukas” ugdytiniai, bei ŠRSKC Drąsučių filialo vaiko ir mamos studijos “Bitutės” vaikai.

Nuoroda

Šiaulių r. Drąsučių mokyklos