Bibliotekos konkurso „Mėgaukis skaitymu ir fotografuok“ baigiamasis etapas

Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo spalio 1 dieną pradėtas nuotaikingu bibliotekininkės Laimos Jucaitės susitikimu su 2-4 klasių mokiniais ir jų mokytojomis. Vadovaujantis rekomendacijomis ir reikalavimais dėl COVID-19 prevencijos, su 5 klasės mokiniais susitikimas įvyko atskirai.

Laimėtojų paskelbimu ir apdovanojimais užbaigtas konkursas „Mėgaukis skaitymu ir fotografuok“, prasidėjęs karantino metu (balandžio mėn.). Kadangi po karantino mokiniai nebegrįžo į mokyklą, konkurso antrasis etapas nusikėlė į naujųjų mokslo metų pradžią. Visą rugsėjo mėnesį bibliotekos lankytojai galėjo mėgautis konkurso dalyvių atsiųstomis fotografijomis ir rinkti jiems labiausiai patinkančias.

Mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė, aidint plojimams ir smagiam maršui, padėkas įteikė: I vietos laimėtojai – konkurso nugalėtojai Aistei Savickaitei, II vietos laimėtojui Amandui Dajorui ir III vietos laimėtojai Samantai Dajoraitei.

Bibliotekininkė prizininkus apdovanojo atminimo dovanėlėmis: įrėmintomis jų pačių konkursinėmis fotografijomis. Neliko nuskriausti ir kiti dalyviai. Tegul padėkos ir prizai skatins norą skaityti knygas, dalyvauti renginiuose ir primins veiklą, vykusią nuotoliniu būdu karantino metu.

• AIST
  • Austja