Edukaciniai užsiėmimai mokyklos bibliotekoje „Ar žinai savo vietovės, mokyklos istoriją?“

Prieš atostogas visi mokyklos pradinukai su savo mokytojomis: Ilona Glodeniene, Dale Gedmontiene, Sondra Sinkevičiene ir Vilija Mikučauskienė lankėsi mokyklos bibliotekoje, kur sužinojo įdomių faktų iš kaimo ir mokyklos istorijos. Pasak mokyklos bibliotekininkės Laimos Jucaitės, „kiekvienas save gerbiantis pilietis, tiek mažas, tiek suaugęs, turėtų žinoti savo vietovės, mokyklos istoriją, nes nuo čia prasideda mūsų tėvynė.

Tad minint atkurtos Lietuvos šimtmetį, derėtų prisiminti savo krašto istoriją“. Mokiniai bibliotekoje sužinojo, kad ne visada mūsų vietovė vadinosi Drąsučiais, kad pirmosios mokyklos mūsų kaime buvo kituose pastatuose ( du iš jų išlikę iki mūsų dienų) ir tik gerokai vėliau – 1935 metais – pastatyta tipinė pradinė mokykla, kuri atlaikiusi karo negandas, tęsė savo veiklą sunkiu pokario laikotarpiu ir kurioje mokomės iki šiol. Dar vėliau pristatytas priestatas, kuris 2011 metais renovuotas.

Mokiniai žiūrėjo bibliotekininkės parengtas pateiktis su senomis mokyklos, mokytojų, moksleivių, mokyklos vadovų fotografijomis, klausėsi pasakojimo apie mokinių veiklą prieš daugelį metų. Užsiėmimo dalyviai žiūrėjo, klausėsi, uždavinėjo klausimus, taip įgydami supratimą apie savo kaimo ir mokyklos istorinę raidą.

• IMG_20180329_145159
  • IMG_20180329_145213