Viską galima pasiekti mažais žingsneliais

Sportininkai – žmonės, kurie yra stiprūs ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, dvasiškai. Vidinis tikėjimas savo jėgomis sporto legendoms atnešė ne vieną pergalę, todėl iš sportininkų būtent vidinės stiprybės galėtų pasimokyti visi žmonės.

Labai norėčiau pasidžiaugti Drąsučių mokyklos II klasės mokiniu Domantu Merkeliu. Jaunasis sportininkas graikų – romėnų imtynes pradėjo sportuoti prieš tris metus Šiaulių rajono sporto klube „Dvikova“, treneris Gediminas Jonuškis. Daug varžybų dar nėra dalyvavęs, bet garsina savo vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Treneriai, sportininkai labai teigiamai atsiliepia apie Domantą, jo užsispyrimą kovoti. Domantas kovoja už 22 kg svorį.

Domanto Merkelio pasiekimai:
2017 m. LR vaikų čempionate liko penktas.
2017 m. Talin Open turnyre dalyvavo net 1800 graikų – romėnų imtyninkų, Domantas užėmė 6 vietą savo svorio kategorijoje.
2018 m. Latvijoje graikų – romėnų imtynių turnyre iškovojo aukso medalį.
Šiaulių r. vaikų pirmenybėse jau keli metai nenugalimas čempionas.
Tarptautiniame imtynių turnyre „Kuršėnai“ jau du metai iš eilės savo svorio čempionas.

Mokytoja Inga Jonuškienė