Konkurso „Švč. Mergelė Marija – Gailestingumo Motina“ laureatų apdovanojimas

Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre gegužės 12 d. šurmuliavo vyskupijos tikybos mokytojai ir mokiniai. Vyko konkurso „Švč. Mergelė Marija – Gailestingumo Motina“ laureatų apdovanojimas.

Konkursą 2016 m. rugsėjo – 2017 m. kovo mėn. organizavo Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras. Konkursas skirtas Šiaulių vyskupijos įsteigimo 20 m. jubiliejaus įprasminimui.

Konkurse dalyvavo viso – 261 mokinys ir 69 pedagogai iš 56 ugdymo įstaigų.

Pradinukai iliustravo Rožinio slėpinius; 5-8 klasių moksleiviai kūrė maldas ir mąstymus.

Tito Atstopo 4 klasės piešinys publikuojamas knygoje, o Raminta Kontautaitė 8 klasė šiame konkurse laimėjo I vietą, kurdama Rožinio III dalies 5 slėpinio „Nukryžiavimas“ maldą-mąstymą.

Mokinių darbai publikuojami išleistoje knygoje „Švč. Mergelė Marija – Gailestingumo Motina“.

Tikybos mokytoja Daiva Gailiūtė