TĖVELIAI IR MOKYTOJAI RINKOSI Į ŠVENTĘ…

Gruodžio 12 dieną vyko tradicinė tėvų ir mokytojų vakaronė „Pasitinkame šventes”. Tokie renginiai – puiki galimybė pabūti kartu, pajausti artėjančių švenčių dvasią. Tai stiprina mokyklos bei šeimos bendradarbiavimą. Vakaronę organizavo mokyklos taryba, o vakarą vedė mokyklos tarybos narės, tėvų atstovės – Vilija Jakovlevienė ir Janina Petkienė. Šventinį vakarą linkėjimus tarė mokyklos direktorė Danutė Petkienė, mokyklos tarybos pirmininkė Idilija Labenskienė, tėvų atstovė Janina Šimkienė. Buvo išsakyta daug gražių žodžių, linkėta sveikatos, vilties, svajonių išsipildymo, dvasios ramybės, atjautos, darnos šeimose, supratingumo, meilės artimam savo.

Linksmai šoko ir dainavo svečiai. Kojos pačios kilnojosi, liejosi dainų pynės. Vakaronės metu žaidėme daug linksmų ir nuotaikingų žaidimų. Sulaukėme ir Kalėdų senelio bei jo dovanų. Pasidžiaugėme vieni kitais, pabendravome kaip viena šeima.

Laiką praleidome linksmai bei turiningai. Į namus skirstėmės kupini gerų emocijų, pilni įspūdžių.

Dar kartą širdingai dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime linksmų artėjančių švenčių.

• IMG_6687 Large
  • IMG_6701 Large