IŠŠŪKIS PENKTOKAMS - KRIKŠTYNOS

Dešimtokai šiam tradiciniam renginiui ruošėsi labai kruopščiai ir atsakingai.  Svarstė ir diskutavo, kokias įdomesnes užduotis pateikti, kaip penktokus nustebinti ar priversti drebinti kinkas, kaip juos pasveikinti, užkopus ant pirmojo pagrindinės mokyklos slenksčio  laiptelio. Manome, kad mums pavyko. Krikštynos įvyko. Paskutinysis išbandymas - PRIESAIKA - penktokus lydės visą laiką, kol jie mins šios - Drąsučių mokyklos - slenkstį. Penktokai prisiekė būti - (i)ausiais mokykloje....

• kr1
  • kr2
  • kr3
  • kr4
  • kr5
  • kr6

Visiems penktokams buvo įteikti diplomai, patvirtinantys, kad jie ne tik šios mokyklos mokiniai, bet ir duotosios priesaikos vykdytojai.

Reportažą apie šį mokykloje vykusį renginį parengė mokytoja V. Lideikienė