Jogos užsiėmimas kūno, dvasios ir proto harmonijai

Visi esame ką nors girdėję apie jogą. Drąsučių mokyklos mokiniai taip pat panoro susipažinti su joga. Tuo tikslu įgyvendinant sveikatinimo projektą „Judėk. Bendrauk. Gyvenk.“ mokykloje vyko jogos užsiėmimas, kurį vedė Natalija, Mai Ram Yogos Basic  mokytoja. Ji papasakojo mokiniams, kad joga – tai būdas būti sveiku ir laimingu. Tai pažinimas savęs, savo unikalumo, kūno, sielos ir proto; atradimas harmonijos savyje ir siekis sukurti harmoniją su mus supančiu pasauliu – savo šeimoje, kurioje gyvename, grupėje, klasėje, kurioje esame; su visu aplinkiniu pasauliu.

Jogos esmė – žmogaus jungtis su visuma, su visu Pasauliu. Todėl mokiniai pabaigoje žaidė bendrą žaidimą, kuris labai sužavėjo. Šis jogos užsiėmimas sulaukė pakankamai didelio mokinių susidomėjimo. Mokiniai turėjo galimybę ne tik pasisemti teorinių žinių apie jogą, jos kilmę, tinkamus pratimus Asanas, taisyklingą kvėpavimą,  pozityvų mąstymą ir meditaciją, bet ir išbandyti tai ir praktiškai.

Vaikai po užsiėmimo teigė, kad jiems patiko jogos pratimai, mantros.  Meditacijų metu jautėsi labai ramiai, o po jų daug labiau atsipalaidavę.

Manome, kad šis jogos užsiėmimas buvo labai naudingas, jogos praktikos padėjo atsipalaiduoti, nuėmė stresą, pagerino bendrą savijautą, suteikė mokiniams ramybės,  paliko gilių pamąstymų apie kūno, dvasios ir proto harmoniją...

• j1
  • j2